bayrak flama devir teslim Töreni bayrak flama devir teslim sözleri


bayrak flama devir teslim Töreni
bayrak flama devir teslim sözleri

BAYRAK VE FLAMA DEVİR TESLİMİ
Devir ( Son sınıf öğrencisi)
SEVGİLİ KARDEŞİM,
RENGİNİ ATALARIMIZIN KANLARINDAN ALMIŞ BU ŞANLI BAYRAK, ULUSUMUZUN BAĞIMSIZLIK SEMBOLÜDÜR. TEMSİL EDİLDİĞİ HER YERDE BU KAHRAMAN ULUSUN GURUR KAYNAĞI OLMUŞTUR. O’NU TESLİM ALDIĞIMIZ GÜNDEN BUGÜNE KADAR GURURLA TAŞIDIK. SİZİN DE BU KUTSAL EMANETİ KORUYUP YÜCELTECEĞİNİZE İNANIYOR, ALDIĞIMIZ GİBİ ÖPEREK SİZLERE TESLİM EDİYORUZ.
Teslim ( 7. ya da 10. sınıf öğrencisi )
RENGİNİ ATALARIMIZIN KANLARINDAN ALMIŞ BU ŞANLI BAYRAĞIN ULUSUMUZUN BAĞIMSIZLIK SEMBOLÜ OLDUĞUNU BİLİYOR VE ONU TESLİM ALMAKTAN GURUR DUYUYORUZ.
BUGÜNDEN İTİBAREN, TESLİM EDECEĞİMİZ GÜNE KADAR GURURLA TAŞIYACAĞIMIZA; BU KUTSAL EMANETİ BİZDEN SONRAKİ SINIFLARA DEVREDECEĞİMİZE SÖZ VERİYORUZ.
( BAYRAK ÖPÜLEREK TESLİM ALINIR)


Okunma:176 / Tarih:11 Haziran 2024
bayrak flama devir teslim Töreni bayrak flama devir teslim sözleri Modelleri Nedir? :bayrak flama devir teslim Töreni bayrak flama devir teslim sözleri modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer bayrak flama devir teslim Töreni bayrak flama devir teslim sözleri modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
bayrak flama devir teslim Töreni bayrak flama devir teslim sözleri Fiyatları Nedir? :bayrak flama devir teslim Töreni bayrak flama devir teslim sözleri ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız bayrak flama devir teslim Töreni bayrak flama devir teslim sözleri modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. bayrak flama devir teslim Töreni bayrak flama devir teslim sözleri modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
bayrak flama devir teslim Töreni bayrak flama devir teslim sözleri ölçüleri kaçtır? :bayrak flama devir teslim Töreni bayrak flama devir teslim sözleri modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her bayrak flama devir teslim Töreni bayrak flama devir teslim sözleri modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
bayrak flama devir teslim Töreni bayrak flama devir teslim sözleri modellerini nereden alabiliriz? :bayrak flama devir teslim Töreni bayrak flama devir teslim sözleri ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.